רואת חשבון לירון שור

רואת חשבון לירון שור, במקור ממושב חרות שבאזור השרון וכיום מתגוררת בתל אביב, יסדה את משרד שור רואי חשבון בהרצליה ותל אביב, המספק מגוון שירותי ראיית חשבון לעשרות עצמאים וחברות, כגון ייעוץ מס וייצוג מול שלטונות המס, הנהלת חשבונות וחשבות שכר, ייעוץ לפני התאגדות ופתיחת עסק והכנה וביקורת של דוחות כספיים לחברות.

רואת חשבון לירון שור1
  • בעלים ומייסדת משרד שור רואי חשבון וחברת לשכת רואי חשבון בישראל
  • חברת ועדת הקשר של לשכת רואי חשבון עם המוסד לביטוח לאומי
  • בוגרת תואר בחשבונאות (בהצטיינות) וכלכלה (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית בירושלים, מתרגלת בקורסים שונים בחוגים  לחשבונאות ומנהל עסקים
  • בוגרת תואר שני (מוסמך) במסים MBT (בהצטיינות)
  • בעלת הכשרה נרחבת והתמחות בתחומי המיסוי השונים בדגש על מיסוי עצמאים וחברות
  • שימשה כמנהלת תיקי ביקורת במשרד רואי חשבון המתמחה בעסקים קטנים ובינוניים
  • התמחתה במחלקה הכלכלית של משרד רואי החשבון PWC  קסלמן וקסלמן, אחד מארבעת משרדי ראיית החשבון הגדולים בישראל
  • עבדה באגף החשב הכללי – משרד האוצר
  • פרויקטורית עצמאית בתחום מערכות פיננסיות מורכבות וייעוץ לבנקים

טלפון לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף פנו כעת לטלפון 052-8878575 או מלאו פרטיכם:


 

  מתן שירות איכותי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים

מאז ומתמיד ראיתי עצמי כיזמית, גם בעת ששימשתי כלכלנית בחברת הייטק גדולה, עובדת במשרד רואי חשבון גדול אשר מספק שירותים לתאגידים ומנהלת תיקי ביקורת במשרד רואי חשבון קטן, דאגתי לבנות את המוניטין והעסק הפרטי שלי, לבנה אחר לבנה וממשיכה להשקיע בו גם כיום את מיטב זמני ומרצי ותוך כדי כך מסייעת ללקוחותי לנהל את עסקיהם.

כרואת חשבון המתמחה בבעלי עסקים קטנים ובינוניים אני יודעת מה משמעותו של רואה חשבון טוב לבעל העסק ללא קשר לגודלו של העסק, אני מבינה את הצורך שלך בקבלת שירות אישי ומקצועי וקבלת מענה מהיר לשאלות בנושאי מיסוי וחשבונאות, כך שיתאפשר לך להתרכז בניהול עסקך והפקת רווחים. במשרדי זה השירות שתקבל !

אני מאמינה שכבעל עסק אינך צריך לשלם יותר מסים מאשר אתה נדרש לפי חוק. כרואת החשבון שלך אלווה אותך החל משלב הקמת העסק ברשויות ובאופן שוטף אטפל בניהול החשבונות של עסקך ואתן לך הנחיות שוטפות בנושאי ניהול ספרים וייעוץ ותכנון מס במטרה לנצל הטבות מס שונות להן אתה זכאי בתור עצמאי או בעל חברה, כך שהמס שתשלם יהיה המס המינימלי אותו אתה נדרש לשלם !

תמונה של רואת חשבון לירון שור2
רואת חשבון לירון שור בעת קבלת אות הצטיינות מלשכת רואי חשבון

רואת חשבון לירון שור בעת קבלת אות הצטיינות מלשכת רואי חשבון

  שירות של רואת חשבון במחיר נוח

רבים מבעלי העסקים הקטנים חוששים מהעלות של רואה חשבון וכתוצאה מכך בוחרים יועצים פחות מקצועיים לניהול עסקם.
במשרדי עשרות לקוחות בגדלים שונים, אני מתחשבת בבעלי עסקים קטנים בעלות ניהול התיק מתוך אמונה שלכל אחד מגיע שירות איכותי ומקצועי מרואת חשבון. כבעלי עסקים קטנים תזכו לשירות בעל ערך אמיתי, קשוב וזמין במחיר מתחשב !

בשל תקנות החלות עלי כרואת חשבון הנני מנועה מפרסום שכר הטרחה לבעלי עסקים קטנים וחברות קטנות. פנו אלי לטלפון לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף  052-8878575

ראיית חשבון - ספרים

  קידום נשים יזמיות

כרואת חשבון עצמאית אני נרתמת לסייע לנשים יזמיות.
אם את מקימה עסק וחוששת מהצעדים הראשונים בעולם הפיננסי או זקוקה להדרכה, פני אלי לקביעת פגישת ייעוץ בה אנחה אותך בשלבי הקמת עסק משלך.
אני נהנית מהמקצוע אותו בחרתי ומהסיוע שאני מעניקה ללקוחותי מדי יום ומזמינה אתכם לפנות אלי לפתיחת תיק עצמאי, חברה בע"מ או מעבר לניהול תיק קיים במשרדי.

טלפון לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף פנו כעת לטלפון 052-8878575 או מלאו פרטיכם:


 
לירון שור, רואת חשבון
CPAsiteאתרים לרואי חשבון