בשור רואי חשבון אנחנו מספקים שירותים לכלל סוגי העסקים ולמגוון רב של לקוחות, ביניהם עצמאים וחברות מכל הגדלים וענפי המשק.
להלן תינתן סקירה של חלק מבעלי העסקים הנמנים על לקוחות משרדנו. מגוון העסקים הקיימים בשוק הוא אינסופי, נשמח לסייע לכם בכל סוג עסק שאתם חושבים לפתוח או מנהלים כיום.
רוצה לשמוע מה לקוחותיי חושבים?
בהתאם לתקנות רואי חשבון חל עלי איסור לפרסם המלצות של לקוחות. אשמח לקשר אותך בטלפון עם לקוחותיי ביניהם עשרות עצמאים, שותפויות, חברות ועמותות הזוכים לשירות מקצועי אשר יספרו לך על שביעות רצונם מהעבודה מולי.

צרו איתי קשר לקביעת פגישת ייעוץ שאינה כרוכה בעלות בטלפון הישיר 0528-878575 או התקשרו למשרד בטלפון 09-7684004


רואה חשבון לגרפיקאים ומעצבי אתרים

רואה חשבון לגרפיקאים ומעצבי אתרים

בשור רואי חשבון אנו מלווים גרפיקאים ומעצבי אתרים רבים בכל שלבי ניהול העסק, השירותים שאנו מספקים לגרפיקאים מלאים וכוללים את כל שלבי הקמת וניהול העסק

עוד »

רואה חשבון לציירים וצלמים

רואה חשבון לצלמים וציירים

בשור רואי חשבון אנו מלווים צלמים וציירים בעת הקמת עסקם וכן בעת הניהול השוטף של העסק, הליווי שלנו לעסק הוא מלא וכולל

עוד »

רואה חשבון לזמרים, מוזיקאים, שחקנים, רקדנים ואמנים נוספים

רואה חשבון לזמרים, מוזיקאים, שחקנים, רקדנים ואומנים נוספים

בשור רואי חשבון אנו משמשים רואה חשבון לרקדנים וכן לשחקנים זמרים ואמנים נוספים מהתמחויות שונות, השירות שאנו מספקים לאמנים מקיף את כל שלבי ניהול העסק והקמתו

עוד »

רואה חשבון לאדריכלים, מעצבי פנים, אדריכלות נוף ושרטטים

רואה חשבון לאדריכלים, מעצבי פנים, שרטטים, ואדריכלי נוף

אם אתם מקימים עסק בתחום אדריכלות, עיצוב פנים, אדריכלות נוף או בתור שרטטים, בשור רואי חשבון נשמח לסייע לכם להקים את העסק באופן הנכון ביותר מבחינה פיננסית ומיסויית

עוד »

רואה חשבון לפסיכולוגים ומטפלים

בשור רואי חשבון אנו מלווים פסיכולוגים וכן מטפלים אחרים, הליווי ששור רואי חשבון מעניק לפסיכולוגים כולל הקמה של העסק לאחר סיום ההתמחות או בשלב בו הפסיכולוג או המטפל מוכנים להקים עסק עצמאי או לעבור לבעל מקצוע שינהל עבורם את הצד הפיננסי וכן ההתנהלות מול הרשויות. הטיפול לפסיכולוגים במשרדנו מלא וכולל את כלל שלבי ההקמה והניהול השוטף של העסק

עוד »

רואה חשבון לרופאים

רופאים רבים מקימים עסק עצמאי, בין אם במקביל לעבודתם כשכירים בבית חולים או בגוף אחר ובין אם במהלך מעבר מלא לעצמאות. בשור רואי חשבון אנו מלווים רופאים במהלך הקמת וניהול המרפאה הפרטית, מול הרשויות וברמה הפיננסית.

עוד »

רואה חשבון לכלכלנים ויועצים עסקיים

רואה חשבון לכלכלנים ויועצים עסקיים

בשור רואי חשבון אנו מלווים מספר כלכלנים ויועצים עסקיים אשר הקימו עסקים לייעוץ כלכלי. השירותים שאנו מספקים לכלכלנים מקיפים וכוללים את כל השלבים של הקמת העסק וכן ההתנהלות השוטפת מול הרשויות

עוד »

רואה חשבון לעורך דין או חברת עורכי דין

רואה חשבון לעורך דין או חברת עורכי דין

עורכי דין רבים בוחרים לצאת לדרך עצמאית, בין אם במקביל לעבודתם בתור שכירים ובין כעצמאים במשרה מלאה, כתלות בהכירם את השוק בו הם עובדים, הניסיון שצברו ויכולתם להשיג מספר לקוחות מספק על מנת להחזיק משרד עורכי דין במשרה מלאה. משרד שור רואי חשבון מלווה עורכי דין בתחילת דרכם ובמידה שהם גדלים ומחליטים להתאגד כחברת עורכי דין. 

עוד »

רואה חשבון לבעלי חנות

רואה חשבון לבעלי חנות

משרדנו מספק שירותי ניהול חשבונות וביקורת לבעלי חנויות בתחומים רבים, אם אתם מחפשים רואה חשבון לחנות בגדים, חנות תכשיטים, חנות תמונות, חנות מזכרות, חנות אופנה, חנות צעצועים או חנות בכל תחום אחר פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ. 

עוד »

רואה חשבון למורים פרטיים

רואה חשבון למורים פרטיים

אם אתם מורה פרטי או מורה פרטית נשמח לצרף אתכם לחוג לקוחותינו, משרדנו מלווה מורים פרטיים מכל התחומים במתן שירותי ניהול חשבונות והתנהלות מול הרשויות, אנו מספקים למורים פרטיים שירותים מלאים בכל שלבי הקמת וניהול העסק.

מורה פרטי / מורה פרטית שימו לב - מס הכנסה הקשיח את עמדתו למול עצמאים אשר עובדים שלא כדין ! גם במידה והעסק הנו בעל מחזור נמוך עדיין חלה עליכם חובה לנהל ספרים כדין, כרואת חשבון המתמחה בבעלי עסקים קטנים אני מלווה עשרות מורים פרטיים, פנו אלי לטלפון הישיר כעת על מנת להסדיר את עיסוקכם 0528-878575 

עוד »

רואה חשבון לגן ילדים או פעוטון

רואה חשבון לגן ילדים או פעוטון

בשור רואי חשבון אנו מלווים מייסדים ומייסדות של גני ילדים ופעוטונים המפעילים אותם במקום שכור או בדירת ביתם. הקמת גן ילדים דורשת פתיחה של תיקים ברשויות המס בנוסף לעמידה בכללים נוספים. בשור רואי חשבון אנו מלווים בעלי גני ילדים שהחליטו לצאת לדרך עצמאית או לעבור להתנהל מול בעל מקצוע בכל שלבי ניהול העסק.

עוד »

רואה חשבון למתרגמים, כותבי מאמרים ועורכים

רואה חשבון למתרגמים, כותבי מאמרים ועורכים

בשור רואי חשבון אנו מספקים שירותי ניהול חשבונות ומיסוי לכותבי מאמרים, עורכי מאמרים ומתרגמים העובדים במסגרת עוסקים מורשים מול חברות או מספקים שירותים באמצעות אתר אינטרנט שברשותם. השירות שלנו לעוסקים בתרגום, עריכה וכתיבת מאמרים כולל את כל השלבים של הקמת העסק.

עוד »

רואה חשבון למקדמי אתרים

רואה חשבון למקדמי אתרים

בתור מקדמי אתרים אתם פועלים מול מספר לקוחות ויש לכם הוצאות על תוכנות שונות אשר יש לדעת כיצד ניתן להפחיתן בדוח הכספי. בשור רואי חשבון אנו מלווים מספר מקדמי אתרים מול רשויות המס, פתיחת תיקים ועוד. השירות שלנו למקדמי אתרים כולל את כלל הניהול החשבונאי והמיסויי מול הרשויות.

עוד »

רואה חשבון לקוסמטיקאית

רואה חשבון לקוסמטיקאית

בשור רואי חשבון אנו מלווים קוסמטיקאיות ובעלות עסק לקוסמטיקה בכל שלבי ניהול העסק, השירותים שאנו מספקים לקוסמטיקאית מלאים וכוללים את כל שלבי הקמת וניהול העסק.

עוד »

רואה חשבון למספרה

רואה חשבון למספרה

במשרד שור רואי חשבון אנו מספקים שירותים לבעלי מספרות או לספרים אשר מתחילים את פעילותם בתור עצמאים. אם אתם במהלך חיפוש רואה חשבון לעסק של ספר או ספרית אשר בבעלותכם, פנו אלינו בטלפון הישיר לקביעת פגישת ייעוץ 0528-878575. השירות שלנו לספרים כולל את כל שלבי פתיחת וניהול העסק.

עוד »

רואה חשבון למדריכי חוגים

רואה חשבון למדריכי חוגים, חוגי ספורט, חוגי יצירה וחוגים לילדים

בתור מדריכי חוגים, חוגי יצירה, חוגי ומדריכי ספורט ומדריכי אומנויות לחימה או מדריכי חוגים לילדים, נשמח לקבל אתכם לחוג לקוחות משרדנו. במשרדנו מספר מדריכי חוגים אשר מקבלים מאיתנו שירות כולל החל מפתיחת העסק ועד ניהולו השוטף.

עוד »

רואה חשבון לעסק מבוסס אתר אינטרנט

רואה חשבון לעסק מבוסס אתר אינטרנט

אם בבעלותך עסק מבוסס אתר אינטרנט, כמו עסק לשיווק באינטרנט, חנות וירטואלית מקוונת או עסק למתן שירותים באינטרנט אנו נשמח לקלוט אותך כלקוח משרדנו, השירות שאנו מספקים לבעלי עסק של אתר אינטרנט כולל את כל שלבי הקמת העסק הן ברשויות המס והן מבחינת הניהול השוטף.

עוד »

רואה חשבון לבית קפה

רואה חשבון לבית קפה

מספר בעלים של בתי קפה נמנים על לקוחות משרדינו ומקבלים מאיתנו שירותים של ניהול חשבונות, ביקורת דוחות כספיים כאשר מדובר בחברה וכן שירות חיצוני של ניהול פיננסי של הכנסות והוצאות העסק. השירות שלנו לבעל בית קפה כולל את כל שלבי הקמת וניהול העסק.

עוד »

רואה חשבון למהנדס

רואה חשבון למהנדס

אם אתם מקימים עסק בתחום ההנדסה או פועלים בתור מהנדס עצמאי, בשור רואי חשבון נשמח לסייע לכם להקים את העסק ולנהלו באופן שוטף מול הרשויות. אנו מספקים למהנדסים עצמאיים שירות הכולל את כל שלבי הקמת העסק וניהולו.

עוד »

רואה חשבון למתווך

רואה חשבון למתווך

אם יש בבעלותכם עסק בתחום התיווך או משרד תיווך, בשור רואי חשבון נשמח לסייע לכם להקים את העסק ולנהלו באופן שוטף מול הרשויות. אנו מספקים למתווכים שירות הן בהקמת משרד תיווך והן בעת ההתנהלות השוטפת מול הרשויות.

עוד »

רואה חשבון למתכנת

רואה חשבון למתכנת

אם אתם עוסקים בתור מתכנתים או מעוניינים לפתוח עסק של תכנות, בכלל זה תכנות אתרים או תכנות בתור פרילנסרים, אנו נשמח לקבל אתכם לקהל לקוחותינו. השירות שלנו למתכנתים כולל את כל שלבי הקמת וניהול העסק.

עוד »

רואה חשבון למעצבת אופנה

רואה חשבון למעצבת אופנה

אם אתם מקימים עסק בתחום עיצוב אופנה בשור רואי חשבון נשמח לסייע לכם להקים את העסק באופן הנכון ביותר מבחינה פיננסית וחשבונאית,במשרדנו לקוחות רבים מתחום האופנה, בכלל זה מעצבי אופנה, מעצבי בגדים ומעצבי אביזרים וכן בעלי חנויות אופנה וחנויות בגדים, ואנו מספקים להם שירות הכולל את כל שלבי הקמת העסק וניהולו.

עוד »

רואה חשבון לאנשי תאורה והגברה

רואה חשבון לאנשי תאורה והגברה

בתור בעלים של עסק בתחום תאורה או הגברה, בשור רואי חשבון נשמח לסייע לכם להקים את העסק ולנהלו באופן שוטף מול הרשויות. אנו מספקים לאנשי הגברה ואנשי תאורה עצמאים את כלל השירותים הן במהלך הקמת העסק והן במהלך ניהולו השוטף.

עוד »

רואה חשבון לוטרינר

רואה חשבון לוטרינר

רופאים וטרינרים רבים מקימים עסק עצמאי. בשור רואי חשבון אנו מלווים וטרינרים במהלך הקמת וניהול המרפאה הוטרינרית, מול הרשויות וברמה הפיננסית, הליווי שאנו מעניקים לרופאים ובעלי מרפאה וטרינרית כולל את כל שלבי הקמת וניהול העסק מול הרשויות.

עוד »

רואה חשבון לסוכן ביטוח

רואה חשבון לסוכן ביטוח

בתור סוכני ביטוח הנכם מחויבים להתאגד כעוסקים מורשים כבר בתחילת העסק, סוכני ביטוח רבים בוחרים להקים עסק עצמאי לאחר שלמדו את רזי המקצוע בסוכנות ביטוח אחרת. בשור רואי חשבון נשמח לקבל אתכם לחוג לקוחות המשרד, במידה ואתם מקימים סוכנות ביטוח חדשה נלווה אתכם לאורך הקמת הסוכנות. השירות שלנו לסוכני ביטוח ולסוכנויות ביטוח כולל את כלל שלבי הקמת העסק וניהולו.

עוד »

רואה חשבון ליבואן

רואה חשבון ליבואן

בתור ייבואנים או יבואנים מתחילים אתם נדרשים להקים עסק עצמאי. ייבואנים רבים מקימים את העסק לאחר שהם איתרו מוצר שהם סבורים שיצליחו למכור בהצלחה בשיראל. בשור רואי חשבון אנו מלווים עסקים רבים המבוססים על ייבוא מוצרים מחו"ל ומעניקים להם שירותי הקמה וליווי של העסק.

עוד »

רואה חשבון לצורפים ותכשיטנים

רואה חשבון לצורפים ותכשיטנים

במידה ואתם צורפים או תכשיטנים ומקימים עסק בתחום, בשור רואי חשבון נוכל ונשמח לסייע לכם להקים את העסק החדש בדרך הנכונה ביותר מן הפן הפיננסי חשבונאי. במשרדנו לקוחות רבים שהנם תכשיטנים וצורפים וכן לקוחות מתחום האופנה ובעלי חנויות תכשיטים, אנו נספק לכם שירות בעת הקמת העסק ובאופן שוטף.

עוד »

רואה חשבון לפיזיותרפיסטים

רואה חשבון לפיזיותרפיסטים

פיזיוטרפיסטים מקימים לעתים קרובות עסק עצמאי, אף אם במקביל הם עובדים בתור שכירים בגופים אחרים. בשור רואי חשבון נלווה אותך בתור פיסיוטרפיסט בכל מהלך הקמת העסק, החל מפתיחת תיקים ברשויות המס ועד לניהול השוטף.

עוד »

רואה חשבון לשמאי מקרקעין

רואה חשבון לשמאי מקרקעין

במידה ואתם מנהלים עסק בתחום שמאות מקרקעין, נשמח לקבל אתכם לחוג לקוחות משרדנו, אנו מספקים לשמאי מקרקעין שירות כולל הן לצורך פתיחת העסק והן באופן שוטף.

עוד »

רואה חשבון לחוקר פרטי

רואה חשבון לחוקר פרטי

חוקרים פרטיים בוחרים לעבוד פעמים רבות בתור עצמאים, זאת בהתאם ליכולתם להשיג תיק לקוחות מספק. במשרד שור רואי חשבון נשמח ללוות אתכם בעת הקמת וניהול משרד חקירות. שירותי ראיית החשבון וניהול החשבונות שאנו מספקים לך בתור חוקר פרטי כוללים.

עוד »

רואה חשבון לבעל עסק להשמת עובדים

רואה חשבון לעסק לגיוס כוח אדם והשמת עובדים

משרדנו מספק שירותי ניהול חשבונות וביקורת לבעלי עסקים וחברות להשמת עובדים, פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ. הליווי שאנו מספקים לבעלי עסק המתמחה בהשמת עובדים.

עוד »

רואה חשבון למדריכות לידה ודולות

רואה חשבון למדריכות לידה ודולות

דולות ומדריכות לידה עוסקות בדרך כלל בתור עצמאיות, בשור רואי חשבון אנו מלווים דולות ומדריכות לידה במהלך הקמת וניהול העסק, מול הרשויות וברמה הפיננסית, הליווי שאנו מעניקים כולל טיפול מלא בפתיחת עסק וניהולו השוטף.

 
 
עוד »

רואה חשבון למלכ"רים ועמותות

רואה חשבון למלכ"ר, עמותה, חברה לטובת הציבור וגופים ללא מטרות רווח

בשור רואי חשבון אנו מלווים בתור רואי חשבון מבקרים או רואי חשבון מלווים גופים הפועלים ללא מטרות רווח ביניהם עמותות, אגודות שיתופיות, מלכ"רים ועוד. בכלל זה אנו מספקים לגופים אלו שירות מלא בעת הקמה, דיווחים קבלת אישורים שונים הנדרשים על ידי הגופים המפקחים וכדומה.

 
עוד »

רואה חשבון לפרילנסר

רואה חשבון לפרילנסר

עובדים רבים מחליטים כי הם מעוניינים לעבור לעבוד במסגרת של פרילנסרים מסיבות מגוונות, להלן שירותי שור רואי חשבון לפרילנסרים.

עוד »

רואה חשבון לעורכי וידאו

רואה חשבון לעורכי וידאו

עורכי וידאו רבים פועלים במסגרת של עצמאים, בשור רואי חשבון אנו מספקים שירותי ניהול חשבונות והגשת דוחות שנתיים ותקופתיים לעורכי וידאו רבים, בשור רואי חשבון אנו מספקים שירות מלא לעורכי וידאו עצמאים כולל פתיחת תיקים ברשויות המס, ניהול חשבונות ודיווחים שוטפים לרשויות.

עוד »

רואה חשבון למורה לפילאטיס

רואה חשבון למורה לפילאטיס

אם אתם מנהלים סטודיו לפילאטיס או עובדים בתור מורים עצמאים לפילאטיס ומספקים שיעורים פרטיים לפילאטיס בבית הלקוח או בסטודיו להשכרה אשמח לנהל את תיק העצמאי שלכם במשרדי, אני מנהלת תיקים של מורים רבים לפילאטיס הן עצמאים והן בעלי סטודיו, הטיפול למורים לפילאטיס בשור רואי חשבון הנו מלא וכולל פתיחת תיקים ברשויות המס ואת כלל הדיווחים השוטפים :

 
עוד »

רואה חשבון למורה ליוגה

רואה חשבון למורה ליוגה

מורים רבים ליוגה המעבירים שיעורים פרטיים או קבוצתיים, עובדים במסגרת של עצמאים, הם מאוגדים בתור עוסקים מורשים או עוסקים פטורים, בשור רואי חשבון אנו מספקים שירותי ניהול חשבונות למורים ליוגה החל מפתיחת תיקים ברשויות המס וכלה בניהול שוטף של החשבונות, ייעוץ מס ככל הנדרש והגשת דוחות שנתיים ותקופתיים לרשויות.

 
עוד »

רואה חשבון למשרד פרסום

רואה חשבון למשרד פרסום

באם אתם פותחים עסק בתחום הפרסום או מנהלים משרד פרסום קיים נשמח לקלוט אתכם כלקוחות המשרד, אנו מספקים שירותים מלאים למשרדי פרסום, פתיחת תיקים ברשויות המס והתנהלות שוטפת והגשת דוחות שנתיים לשותפים במשרד הפרסום.

עוד »

רואה חשבון למפיקים

רואה חשבון למפיקים

אם אתם פועלים בתור מפיקים עצמאיים ועובדים בתעשיית המדיה וטלוויזיה, אשמח לקלוט אתכם כלקוחות המשרד, כמי שעובדת עם גורמים שונים מהתעשייה אספק לכם שירות כולל החל מפתיחת תיקים ברשויות המס ועד לניהול השוטף והגשת דוחות שוטפים ושנתיים.

 
עוד »

רואה חשבון לטייס

רואה חשבון לטייס

בשור רואי חשבון אנו מנהלים תיקים של טייסים אשר מועסקים בתור פרילנסרים אצל חברות תעופה או חברות אחרות, השירות שלנו לטייסים כולל ליווי מלא של העסק החל משלב ההקמה ופתיחת התיקים ברשויות המס ועד לניהול שוטף מול הרשויות והגשת דוחות שנתיים.

עוד »

רואה חשבון למשרד יחסי ציבור

רואה חשבון למשרד יחסי ציבור

באם אתם מנהלים או מקימים משרד יחסי ציבור נשמח לקבל אתכם בתור לקוחות המשרד, בין לקוחותינו מספר משרדי יחסי ציבור, משרדי פרסום ועוד עסקים מהתחום. השירות שאנו מספקים למשרדי יחסי ציבור כולל פתיחת תיקים ברשויות והתנהלות שוטפת לעצמאים וחברות.

עוד »

רואה חשבון למפיקי אירועים

רואה חשבון למפיקי אירועים

באם אתם בעלי עסק עצמאי להפקת אירועים, פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ לפני פתיחת העסק. במשרדנו מפיקי אירועים אשר מנהלים באופן מלא את התיק באמצעותנו, השירות בשור רואי חשבון כולל פתיחת תיקים וניהול שוטף מול הרשויות.

עוד »

רואה חשבון למורה לפיסול

רואה חשבון למורה לפיסול

מורים לפיסול בדרך כלל עובדים בתור עצמאים, באמצעות חוגים, חוגי בית או עבודה עם חשבונית מול המעסיק, בשור רואי חשבון נטפל בתיק שלך בתור מורה לפיסול מתהליך פתיחת התיקים ברשויות ועד לדיווחים השוטפים, בין אם מדובר בעוסק מורשה או עוסק פטור.

עוד »

רואה חשבון למדריך טיולים ומורה דרך

רואה חשבון למדריך טיולים ומורה דרך

בשור רואי חשבון מדריכי טיולים ומורי דרך מקבלים שירות מקיף הכולל פתיחת תיקים ברשויות המס, הגשת דוחות שוטפים וכן דוח שנתי, הצהרת הון וייעוץ מול הביטוח הלאומי.

עוד »
CPAsiteאתרים לרואי חשבון