לקוחות רבים חוששים לפנות לרואה חשבון בשל העובדה שהם סבורים שעלות רואה חשבון יקרה מדי עבורם, כתוצאה מכך הם מנסים לעשות את העבודה מול רשויות המס לבדם או באמצעות יועצים שאינם מקצועיים מספיק ופעמים רבות מגיעים אלינו רק לאחר שנעשה נזק לעסק ולכיס שלהם.
חשוב לדעת כי עלות רואה חשבון מותאמת לסוג העסק בו מטפל רואה החשבון, אין דינו של עצמאי כדינה של חברה ואין דינה של חברה קטנה כדינה של חברה גדולה מבחינת עלות הניהול של התיק אצל רואה חשבון. עלות רואה חשבון לעוסק פטור או לעוסק מורשה נמוכה מעלות רואה חשבון לחברה או לעסק גדול.
בתור משרד רואי חשבון המתמחה בעסקים קטנים ובינוניים, שור רואי חשבון מסייע ככל הניתן לעסקים חדשים ולעסקים קטנים הן מבחינת עלות שירותי המשרד והן מבחינת הסיוע המקיף והמקצועי הניתן ללקוחותיו. 
שימו לב, בשל מגבלות החלות עלינו בתור רואי חשבון איננו יכולים לפרסם מחירים ברשת האינטרנט
פנו אלינו באמצעות הטלפון הישיר לקביעת פגישת ייעוץ שאינה כרוכה בעלות 0528-878575 וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

מהו רואה חשבון טוב

מהו רואה חשבון טוב

רואה חשבון הנו היועץ העסקי הבכיר שלכם, רואה חשבון טוב יסייע לכם בהתנהלות נכונה הן מול רשויות המס והן לצורך ניהול תקין של העסק שלכם, אשר בתורן יביאו לעסק שיוכל לשגשג בסביבה עסקית מורכבת.

עוד »

כמה עולה רואה חשבון

כמה עולה רואה חשבון

בתור רואי חשבון המתמחים בבעלי עסקים קטנים ובינוניים העלות של השירות שלנו מותאמת לעסקים אלו ולפעילותם, במקרים רבים לקוחות אשר עברו אלינו בשל התפתחות העסק שלהם גילו כי רואה חשבון יכול להיות זול יותר מאשר ניהול התיק במשרד של מנהל חשבונות או יועץ מס.

עוד »

מחפש רואה חשבון ?

מחפש רואה חשבון ?

אם אתם מחפשים רואה חשבון בפעם הראשונה סביר שאינכם יודעים למה עליכם לצפות, להלן יפורטו מספר נושאים אליהם יש לשים לב בעת חיפוש רואה חשבון המתאים לעסק שלכם.

עוד »

מחירון רואה חשבון

מחירון רואה חשבון

לקוחות רבים מעוניינים לוודא מהו המחיר שגובה רואה חשבון, מחירון רואה חשבון מורכב מכמה רכיבים, ולכן יש לוודא כי מבינים מה השירותים המתקבלים בהצעת המחיר של רואה החשבון. במאמר זה נפרט כיצד מורכב שכר טרחתו של רואה החשבון.

שימו לב כי בשל מגבלות החלות עלינו כרואי חשבון, איננו רשאים לפרסם באינטרנט את שכר הטרחה שאנו גובים, פנו אלי באמצעות הטלפון הישיר 0528-878575 לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לניהול העסק שלכם במשרדי.

עוד »

רואה חשבון עם ביטחון

רואה חשבון עם ביטחון

בעת בחירת רואה חשבון לעסק שלך אתה רוצה לדעת שהשירות שתקבל יהיה כזה שיאפשר לך שקט נפשי בעת ניהול העסק שלך בכל הנודע לפן המיסויי והחשבונאי של העסק, אתה רוצה לדעת שאתה יכול לסמוך על רואה החשבון שלך ועל העצות שאתה מקבל ממנו.

עוד »

רואה חשבון לעסקים קטנים ובינוניים

רואה חשבון לעסקים קטנים ובינוניים

עסקים קטנים או בינוניים נדרשים בניהול מדוקדק, שכן כל הכנסה והוצאה הן מהותיות לרווחיות העסק. בניגוד לעסקים גדולים אשר מחוברים לעתים קרובות למקורות מימון רבים ומשאבים גדולים, עסקים קטנים ובינוניים הנם עסקים הנאבקים מדי יום על מנת לאתר מקורות הכנסה נוספים, מקורות מימון שיאפשרו צמיחה ואפשרות לחסכון בעלויות.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת לניהול העסק שלכם במשרדנו, בטלפון הישיר 0528-878575

עוד »
CPAsiteאתרים לרואי חשבון