צור קשר

מדינת היהודים 103 הרצליה
טלפון: 09-7684004
טלפון נייד: 052-8878575
פקס: 09-7684004

כמה עולה רואה חשבון

אנשים רבים המקימים עסק, בהם לקוחותינו חוששים מפניה לרואה חשבון בשל העלות שלו אשר הם סבורים כי היא גבוהה מאוד ותקשה עליהם בהתנהלות השוטפת. סברה זו היא שגויה, רואה חשבון אינו גובה עלות אחידה לכלל לקוחותיו. רואה חשבון מטפל במגוון רחב של עסקים, החל מעצמאים קטנים ועד לחברות בעלות מחזור שנתי גבוה ועשרות או מאות עובדים, בהתאם עלות רואה חשבון משתנה בהתאם לסוג ואופי העסק.

שימו לב כי בשל מגבלות החלות עלינו, איננו יכולים לפרסם את המחירים שלנו ברשת האינטרנט, כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לעסקכם, פנו אלינו באמצעות הטלפון הישיר - 0528-8785765 או השאירו הודעה באתר.

בעל עסק עצמאי קטן אשר ההתנהלות שלו מתאימה לפעילות במסגרת של עוסק פטור אינו דורש מרואה החשבון עבודה כשם שנדרשת ממנו בחברה גדולה, העבודה על בעל עסק קטן דורשת בדרך כלל :

  • פתיחת תיקים ברשויות המס
  • ייעוץ מס שוטף
  • הגשת דיווחים חודשיים - מקדמות מס הכנסה ותשלומים לביטוח לאומי
  • הגשת דוח שנתי
  • הגשת דוחות נוספים כגון הצהרת הון במידה ונדרש
  • סיוע שוטף בנושאי ניהול חשבונות וייעוץ חשבונאי ופיננסי

רואה חשבון לעסקים קטנים ובינוניים רגיל בטיפול בעשרות עד מאות לקוחות קטנים, בהתאם עלות רואה חשבון ללקוחות אלו תהיה נמוכה במטרה לסייע להם ולא להקשות עליהם כלכלית.

גם במידה ומדובר בחברה קטנה עד בינונית, עלות רואה חשבון אינה גורם אשר יפריע לניהולה - להפך, רואה החשבון שלכם יסייע לכם בניהול חשבונות באופן נכון, וכן יבקר את הדוחות הכספיים של חברתכם אשר יש להגיש למס הכנסה. ערכו המוסף של רואה החשבון יבוא לידי ביטוי במניעת תקלות מול הרשויות וכן במתן הסברים המניחים את הדעת כאשר ישנן לרשויות המס שאלות. בנוסף, רואה חשבון שהנו אדם בעל השכלה פיננסית רחבה יסייע לכם בהבנת הדוחות הכספיים של חברתכם ובמתן אפשרויות ייעול.

רואה חשבון זול ?

בתור רואי חשבון המתמחים בבעלי עסקים קטנים ובינוניים העלות של השירות שלנו מותאמת לעסקים אלו ולפעילותם, במקרים רבים לקוחות אשר עברו אלינו בשל התפתחות העסק שלהם גילו כי רואה חשבון יכול להיות זול יותר מאשר ניהול התיק במשרד של מנהל חשבונות או יועץ מס שכן רואה חשבון אשר עובד ביעילות והנו בעל מנגנון אשר מתמחה בטיפול בבעלי עסקים קטנים כמו עוסקים פטורים ועוסקים מורשים קטנים, הוא בהתאמה גם רואה חשבון זול.

מדיניות משרדנו הנה לצמוח יחד עם לקוחותינו, בהתאם כל עוד מדובר בעסק קטן עלות שירותי ראיית החשבון במשרדנו יהיו בהתאם.

פנו אלינו לטלפון הישיר לקביעת פגישת ייעוץ 0528-878575 או השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם

CPAsiteאתרים לרואי חשבון