top of page

מחירון רואה חשבון 

משרד שור רו״ח

מחירון רואה חשבון

מורכב מכמה רכיבים

lightBlue.png

פנו אלינו לטלפון הישיר בכל שאלה שיש לכם 05288-78575

לקוחות רבים מעוניינים לוודא מהו המחיר שגובה רואה חשבון, מחירון רואה חשבון מורכב מכמה רכיבים, ולכן יש לוודא כי מבינים מה השירותים המתקבלים בהצעת המחיר של רואה החשבון. נפרט כיצד מורכב שכר טרחתו של רואה החשבון.

שכר טרחתו של רואה חשבון מורכב מרכיבים חד פעמיים ומרכיבים שוטפים, והנו תלוי תיק

אצל רוב העצמאים שכר הטרחה מורכב בהתאם לרכיבים הבאים:

פתיחת תיק ברשויות המס – בעת פתיחת עסק חדש יש לפתוח תיקים בשלוש רשויות המס, כלומר מס ערך מוסף, ביטוח לאומי ומס הכנסה. בשור רואי חשבון אנו לא גובים שכר טרחה עבור פתיחת תיק ללקוחות המשרד אשר מקבלים מאיתנו טיפול שוטף.

 

דיווחים שוטפים – יש לדווח ולשלם לשלוש רשויות המס באופן שוטף, בגין מקדמות למס הכנסה, מקדמות לביטוח הלאומי וכן דיווח מע"מ.

 

דיווחים שוטפים ומשכורות לעובדים – במידה והעסק מעסיק עובדים נוספים על בעל העסק, ישנן חובות דיווח נוספות וכן צורך בהכנת תלושי משכורת לעובדים.

 

דיווחים שנתיים – אלו משתנים בין הדרישות מעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע"מ.

 

ייעוץ שוטף – כל בעל עסק נזקק לסיוע של רואה החשבון שלו באופן שוטף, לדוגמה בסוגיות של ניהול חשבונות, הוראות ניהול ספרים, התעדכנות בתקנות חדשות, ניתוח דוחות כספיים ומשמעויות פיננסיות של תוצאותיו העסקיות, חסכון כספי ונושאים נוספים. רואה החשבון נדרש לתמחר שירות זה בהתאם לסוג העסק. למשל בתור לקוחות משרדנו התיק שלכם יבחן על ידי רואה חשבון במשרד מעת לעת, ואתם תקבלו מאיתנו דוח על מצב העסק, ניתוח הכנסות והוצאות והמלצות לעתיד.

 

פתרון בעיות שוטפות – אנו נסייע לכם לנהל את העסק שלכם באופן הנכון ביותר, אמנם לעתים צצות ועולות להן בעיות פיננסיות שונות, כמי שמטופלים במשרד שור רואי חשבון המתמחה בעסקים קטנים ובינוניים, אתם יודעים שאתם נמצאים בידיים טובות

מחירון רואה חשבון לפי סוג העוסק.

 

בנוסף, ישנה משמעות רבה לשכר טרחת רואה החשבון בהתאם לסוג ההתאגדות המתאימה לבעל העסק, ישנם שלושה סוגי עסקים עיקריים:

 

שכר טרחת רואה חשבון לעוסק פטור : מדובר בשכר הטרחה הנמוך ביותר שגובה רואה חשבון שכן ניהול תיק של עוסק פטור הנו בהיקף נמוך יותר לעומת עסקים אחרים גדולים יותר. מדיניות משרדנו הנה לסייע לעוסקים פטורים ככל הניתן בניהול עסקם, כלומר קבלת שירות איכותי מרואה חשבון בעלות שלא תכביד על בעל העסק ותוך התחשבות בכך שלעתים מדובר בעסקים המכניסים סכומים נמוכים.

 

שכר טרחת רואה חשבון לעוסק מורשה : בניגוד לעוסק פטור עוסק מורשה נדרש גם בדיווח שוטף למע"מ, כמו כן המחזור של עוסק מורשה בדרך כלל גבוה יותר מזה של עוסק פטור, אלא אם מדובר בבעל עסק אשר מחויב בהתאגדות כעוסק מורשה אף בעת הקמת העסק, לכן עלות ניהול תיק עוסק מורשה בדרך כלל גבוה יותר במעט מזו של עוסק פטור, יחד עם זאת, משרדנו כמדיניות מסייע לעוסקים מורשים על ידי מתן שירות איכותי, אישי ומלא מרואה חשבון בעלות נוחה אשר לא תהווה נטל על העוסק המורשה.

 

שכר טרחת רואה חשבון לניהול חברה : בניגוד לעצמאים, חברות נדרשות בהנהלת חשבונות כפולה ובהגשת דוחות המבוקרים על ידי רואה חשבון למס הכנסה, כמו כן סוגיות המס הקשורות לחברה מורכבות וכוללות אפשרויות רבות יותר לבעל העסק. העבודה על חברה דורשת השקעת תשומות רבות יותר על ידי רואה החשבון ושכר טרחתו בתיק של חברה עולה יותר לעומת שכר הטרחה בתיק של עצמאי. בשור רואי חשבון אנו נסייע לכם בתור בעלים של חברה קטנה ובינונית להתנהל באופן נכון מול רשויות המס, תוך תדרוך שוטף וקבלת ערך מוסף בדמות מידע פיננסי וניתוח הדוחות של חברתכם. שכר הטרחה שלנו יהיה נוח וכזה שלא יכביד עליכם במטרה לאפשר לחברתכם לצמוח.

 

בנוסף לצורות ההתאגדות שהוזכרו לעיל, ישנן התאגדויות נוספות, לדוגמה מלכ"ר, רשויות ממשלתיות ועוד, לגופים אלו תמחור נפרד בהתאם להיקף העבודה והבקרה הנדרשות מרואה החשבון בעבודה עמן.

שימו לב כי בשל מגבלות החלות עלינו כרואי חשבון, איננו רשאים לפרסם באינטרנט את שכר הטרחה שאנו גובים, פנו אלי באמצעות הטלפון הישיר 0528-878575 לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לניהול העסק שלכם במשרדי.

שכר טרחה של רואה חשבון:

השוואת מחירים רואה חשבון

בחירה ביועץ פיננסי המלווה את העסק שלכם היא משמעותית. רואה חשבון הנו היועץ הפיננסי הבכיר ביותר שתוכלו לבחור על מנת ללוות את העסק שלכם. לעניין מחיר השרות של משרד רואי החשבון שלכם, תוכלו לבצע השוואה בין יועץ מס או מנהל חשבונות לרואה חשבון, רואה חשבון המתמחה בעסקים קטנים יספק לכם מחיר דומה לזה של יועץ מס או מנהל חשבונות, אמנם הכשרתו של רואה חשבון עולה על זו של יועצים אחרים.

ניתן לבצע השוואה בין רואי חשבון שונים, ישנם רואי חשבון אשר אינם מתמחים ואינם מעוניינים לעבוד עם בעלי עסקים קטנים, בעוד שרואי חשבון כמו משרדנו מתמחים בעסקים קטנים, המחירים הנגבים בסוגי המשרדים השונים הם בהתאם לתחום התמחותם.

קראו מאמר נוסף בנושא עלות רואה חשבון המתייחס לשירותים השונים אשר מספק רואה החשבון שלכם לעסק.

מחירון רואה חשבון – סיכום

אנו בשור רואי חשבון נסייע לך בתור בעלים של עסק חדש על ידי מתן שירות איכותי בפן החשבונאי והמיסויי.

אנו מתמחים בעסקים קטנים ובינוניים, המאוגדים בתור עצמאים או חברות, השירות  במשרדנו ניתן באופן אישי על ידי רואה חשבון, שכר טרחת משרדנו הוא נוח ותוך מטרה שלא להכביד על בעל העסק על אף שהשירות הניתן הוא באיכות הגבוהה ביותר. מטרתנו הנה לצמוח אתך בעל העסק.

פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ שאינה כרוכה בעלות בטלפון הישיר 0528-878575 או השאירו את פרטיכם באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

bottom of page